Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Beware Of Water Filter System Scams

W czasie pandemii producenci niektórych systemów do filtracji wody postanowili wykorzystać sytuację, aby zwabić konsumenta na tzw. „zaspokojenie jego potrzeb”, dopuszczając się oszustwa, o którym powinieneś wiedzieć, decydując się na zakup jakiegokolwiek systemu do filtracji wody w Twoim domu.

Mianowicie, niektóre firmy twierdzą, że ich system filtracji wody może całkowicie wyeliminować koronawirusa i tym samym nakłaniają niczego niepodejrzewających konsumentów do kupowania drogich produktów producenta. Coraz częściej takie przypadki mają miejsce w takich miastach jak np. San Antonio. Wielu producentów popiera głoszone przez siebie informacje członkostwem firmy w Stowarzyszeniu ds. Jakości Wody lub Better Business Bureau, podczas gdy w rzeczywistości wcale NIE należą do tych organizacji.

Pamiętaj, że najważniejsze jest to, co mówi firma. Etyczna, legalna firma ZAWSZE powie Ci prawdę – nie ma ŻADNYCH dowodów na obecność Covid-19 w wodociągach ani dowodów na to, że rozprzestrzenia się przez wodę. Każdy, kto mówi Ci, że ich system filtrów zwalcza wirusa Covid-19 podczas procesu filtracji wody, po prostu wykorzystuje Twój strach i szuka potencjalnych konsumentów, bazując na ich niewiedzy.

Obserwuj firmy, które w swoich treściach zamieszczają tylko PRAWDZIWE informacje. Przez całą pandemię koronawirusa na bieżąco informowaliśmy naszych klientów i opinię publiczną o najnowszych odkryciach CDC dotyczących wody i w wielu postach na naszym blogu niejednokrotnie podkreślaliśmy, że woda NIE rozprzestrzenia koronawirusa SARS-CoV-19. Poszliśmy nawet o krok dalej, aby obalić mity dotyczące koronawirusa, tworząc treści, które są zgodne z prawdą.

Zanim zdecydujesz się na zakup systemów do filtracji wody w Twoim domu, sprawdź producenta oraz historię firmy. Zapoznaj się z treściami, które tworzą. Jeśli masz taką możliwość, sprawdź opinie innych użytkowników danego produktu. System filtracji do wody to jedna z ważniejszych inwestycji w Twojego domu, więc masz pełne prawo, aby poświęcić dzień lub dwa na zastanowienie się i zweryfikowanie producenta. Firma, która denerwuje się, że nie zdecydujesz się w tej samej chwili, w jakiej przedstawiono Ci ofertę, lub wydaje się zirytowana, gdy prosisz o referencje, aby sprawdzić jej rzetelność, prawdopodobnie nie jest odpowiednim wyborem na rynku.

Posłuchaj, co mówią – czy wykorzystują sytuację pandemiczną na korzyść swojej firmy? Czy koncentrują się na najgorszych scenariuszach? Bardzo łatwo możesz odróżnić osobę, która wykorzystuje Twój strach przeciwko Tobie, od osoby, której priorytetem jest zapewnienie jak najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojego domu. Pamiętaj, że nie musisz od razu podejmować decyzji. Poświęć trochę czasu na sprawdzenie producenta, u którego chciałbyś zdecydować się na zakup potrzebnych systemów filtracyjnych.

W dobie koronawirusa w sieci pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji związanych z systemami do filtracji wody. Zachowując ostrożność oraz postępując zgodnie z udostępnionymi przez nas wskazówkami, będziesz w stanie szybciej zweryfikować wiarygodność treści, jakie oferują producenci różnych systemów do uzdatniania wody.

Skontaktuj się z lokalnymi ekspertami ds. filtracji wody pod numerem 312.889.8888, aby dowiedzieć się, jakie rozwiązania Ci zaoferują, abyś mógł uzyskać czystą wodę w swoim własnym mieszkaniu.

Zostaw komentarz