Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Palos Hills Pure Water Tip 9
PICIE WODY KAŻDEGO DNIA UTRZYMUJE W CZYSTOŚCI twoje Usta, usuwając resztki pokarmu, cukier i INNE POZOSTAŁOŚCI, KTÓRymi ŻYWIĄ SIĘ BAKTERIE POWODUJĄCE próchnicę.

Firma ProEcoLife z Palos Hills chciała podzielić się kilkoma korzyściami, jakie można uzyskać, pijąc więcej wody w ciągu dnia. Słodkie napoje, które, owszem, wspaniałe smakują, w ostateczności pozostawiają mnóstwo cukru na Twoich zębach. Ta pozostałość to uczta dla bakterii wytwarzających kwasy jako produkty uboczne, które mogą powodować rozkład szkliwa. Próchnica bardzo często powodowana jest przez bakterie żywiące się cukrem oraz resztkami jedzenia.

Wypicie szklanki czystej wody pomaga usunąć pozostałości cukru oraz resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej. Dzięki odpowiedniemu szczotkowaniu, nitkowaniu oraz piciu wody w ciągu dnia możesz w prosty sposób zapobiec próchnicy i zachować zdrowy wygląd Twoich zębów na dłużej.

Tak naprawdę Twoje ciało w naturalny sposób próbuje przeciwdziałać próchnicy, wytwarzając ślinę, która pomaga wypłukać zalegające resztki pokarmu z ust. Kiedy zaczyna brakować śliny, narastająca suchość w ustach może prowadzić do próchnicy, dlatego w ciągu dnia spożywaj więcej wody i tym samym zadbaj o zdrowie swojej jamy ustnej.

Należy pamiętać, że ważny jest rodzaj wody, którą pijesz. Jeśli Twoja woda jest zanieczyszczona lub brudna, ostatecznie szkodzisz swojemu organizmowi, zamiast mu pomagać. Spożywanie wody przez cały dzień jest ważne zarówno dla zdrowia zębów, jak i zdrowia fizycznego, więc zawsze przed wypiciem wody upewnij się, że jest ona czysta i pochodzi ze znanego źródła.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE JAK działa NASZ SYSTEM FILTRACJI DZIAŁA? SKONTAKTUJ SIĘ Z PROECOLIFE PALOS HILLS DZISIAJ POD NUMEREM 312.889.8888, ABY dowiedzieć się więcej!

Posty powiązane

Zostaw komentarz