Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Where Do You Get Clean Water?

Czysta woda jest kluczem do zdrowego życia.

Biorąc pod uwagę pestycydy i zanieczyszczenia wystrzeliwane w powietrze, naszą glebę i zasoby wodne, nic dziwnego, że we współczesnym świecie wiele ludzi cierpi na tak wiele chorób. Sama woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i nie jest dla nas szkodliwa. Właśnie to, co jest dodawane do wody, wywiera negatywny wpływ na nasz organizm. Z truciznami, silnymi chemikaliami, a nawet szlamem ze starych rur wpływającym wraz z wodą płynącą z kranu, nasuwa się pytanie – skąd właściwie brać czystą wodę pitną?

OCZYSZCZENIE

Aby mieć pewność, że woda, którą używasz i spożywasz, jest dla Ciebie dobra, musisz ją oczyścić. Jest wiele systemów, które oferują procesy odwróconej osmozy lub destylacji do oczyszczania wody. Aby nie popłenić błędu podczas podejmowania decyzji, który system wybrać, musisz wiedzieć, nie wszystkie systemy są takie same. Nie oczyszczają wody według tych samych standardów. Jesteś na dobrej drodze, zdobywając system filtracji do domu, ale spójrz, jak oczyszczają wodę. Potrzebujesz systemu, który eliminuje jak najwięcej chemikaliów, substancji drażniących i gruczołów.

Dziewięć poziomów

Co powiesz na system filtrów do wody, który oferuje zdumiewające DZIEWIĘĆ warstw ochronnych i oczyszczających? Tak, istnieje!

System Pel75 firmy ProEcoLife jest jednym z najlepszych wielostopniowych systemów oczyszczania wody na świecie. Oparty na najnowocześniejszej technologii klasy wojskowej, system ten jest obsługiwany przez nowoczesny komputer wykorzystujący połączenie bardzo wyrafinowanych komponentów, aby skupić się na wytwarzaniu najlepszej zmineralizowanej i oczyszczonej wody. System Pel75 zawiera:

  • Filtr alkaliczny
  • Filtr mineralny
  • Filtr podczerwieni
  • Filtr szungitowy
  • Filtr chloru
  • 5-mikronowy filtr sedymentacyjny
  • Filtr węglowy z łupin orzecha kokosowego
  • Energooszczędna pompa o wysokiej wydajności
  • Membrana Odwróconej Osmozy

Oznacza to, że nie tylko twoja woda jest oczyszczana, ale system Pel75 jest jednym z najbardziej energooszczędnych i wydajnych systemów odwróconej osmozy na rynku!

CZYSTOŚĆ, KTÓRĄ MOŻESZ POCZUĆ

Posiadanie czystej wody to nie tylko fajny pomysł, to konieczność. Nasze ciała są gotowe do maksymalnego działania tylko, kiedy są  w pełni nawodnione. Jeśli nie przyjmujemy wystarczającej ilości wody lub woda, którą spożywamy, jest skażona, układy naszego organizmu po prostu nie mogą pracować na maksymalnym poziomie. Ciało ludzkie jest cudowne pod względem tego, co może zaoferować i jak może nas chronić, jeśli tylko odpowiednio je odżywiamy. Spójrz na nasz przewodnik na temat Korzyści zdrowotnych płynących z picia czystej wody, a możesz być zaskoczony, gdy dowiemy się, jak bardzo nasze ciało pragnie dobrego, czystego nawodnienia.

Otrzymujesz dobrą wodę z typowego systemu filtracji, ale CZYSTĄ wodę otrzymujesz z Pel75.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz