Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Nationwide Water Violations Revealed

W 1974 r. Weszła w życie ustawa o bezpiecznej wodzie pitnej, aby chronić nas przed szkodliwymi chemikaliami znajdującymi się w naszym własnym zaopatrzeniu w wodę. To prawo pomaga uregulować ponad 100 zanieczyszczeń w celu zachowania zdrowia, ale nie było aktualizowane od dziesięcioleci.

W obliczu katastrof takich jak Flint wychodzi na jaw, jak prawo, które nie zostało zaktualizowane w celu odzwierciedlenia obecnych poziomów narażenia, środowiska i chemikaliów, może zapewnić nam bezpieczeństwo?

Kilka lat temu NRDC przeprowadził dogłębną analizę dostaw wody w Stanach Zjednoczonych i odkrył masowe naruszenia na całym świecie. Niektóre z tych naruszeń obejmują niezgłoszenie zanieczyszczenia odpowiednim organom i całkowite zaniechanie testowania wody. Problem mógł pojawić się na powierzchni w Flint w stanie Michigan, ale czy wiesz, jak sprawa wygląda w Twojej społeczności?

ZOBACZ ZAGROŻENIA ZWIĄZANE Z DOSTAWĄ WODY I ODKRYJ PRAWDĘ!
Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz