Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Orland Park Pure Water Tip 6
Kiedy ludzie są niespokojni, zapominają pić wodę, która w istocie przynosi Ci największą satysfakcję. WODA poprawia twój nastrój, zwiększa ENERGIĘ oraz KONCENTRACJĘ, więc … Pij jej więcej!

To bardzo mylący czas w historii. Dzięki tej kwarantannie, która spowolni rozprzestrzenianie się światowej pandemii, pojawia się tak wiele sprzecznych informacji. Pomiędzy budzącymi strach wiadomościami, przestojami biznesowymi i zmianami godzin w sklepach oraz politykami zapewniającymi bezpieczną atmosferę dla kupujących, na wszystkich spoczywa wiele zmartwień. Przebywanie w domach przez prawie miesiąc lub dłużej może również zwiększać poziom stresu i sprzyjać nerwowejj atmosferze. Podczas gdy budujesz nową rutynę i dostosowujesz ją najlepiej, jak to możliwe, prawdopodobnie brakuje ci jednej największej rzeczy, którą POWINIENEŚ robić w izolacji.

Woda pitna!

Kluczem jest dbanie o swoje ciało. Spożywając wystarczającą ilość czystej wody, możesz utrzymać swój organizm na optymalnym poziomie nawodnienia, zachować zdrowie, lepiej się skoncentrować, mieć wystarczającą ilość energii, aby przetrwać dzień, a nawet podnieść swje samopoczucie. Niepokój i strach powodują, że martwimy się o rzeczy poza naszą kontrolą i tracimy z oczu najważniejszy aspekt: ​​samoopiekę. Weź głęboki oddech, wyłącz wiadomości. Weź szklankę odświeżającej wody i poświęć chwilę dla siebie.

Aby przypomnieć Tobie i rodzinie o regularnym nawodnieniu, ustaw alarm na przerwę na wodę co godzinę. Możesz nawet pobrać aplikację, która będzie monitorować spożycie i przypominać o tym, kiedy się napić. Chcesz ćwiczyć swoje ciało każdego dnia, więc upewnij się, że się poruszasz. Może to być tradycyjne ćwiczenie lub po prostu impreza taneczna w salonie. Pamiętaj tylko, aby po każdych 8 utworach zrobić sobie małą przerwę na wodę!

Bądź bezpieczny, bądź silny i skup się na tym, co MOŻESZ kontrolować – odpowiednio odżywiając umysł, ciało i ducha.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz