Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Illinois One Of Worst Contaminated Water States

Badanie przeprowadzone przez NRDC, które omówiliśmy w naszym ostatnim artykule, który można przeczytać TUTAJ, wykazało ogromną liczbę naruszeń dotyczących naszej wody pitnej. W tym szczegółowym raporcie przeanalizowano każdy stan i stwierdzono, że Illinois jest jednym z pięciu największych stanów dla większych populacji o najbardziej zanieczyszczonej wodzie pitnej.

Społeczności Illinois, takie jak Berwyn, Lemont, Oak Lawn i Loves Park, wykazały nadmierne naruszenia, podczas gdy same systemy Chicago wydawały się zgodne. Zgodne tylko pod pewnymi względami, ponieważ ustalono, że 80% systemu wodnego w Chicago nadal wykorzystuje rury ołowiane (ołów jest rzeczywiście substancją szkodliwą, której nie powinniśmy spożywać). Podczas gdy EPA i państwa nie są w stanie chronić naszej wody pitnej, NRDC stwierdził, że największym niedociągnięciem jest ustawa, która ma nas chronić. Jest bardzo przestarzała i wymaga znacznej aktualizacji, aby odzwierciedlić obecne środowisko, chemikalia i poziomy zanieczyszczenia.

Ponieważ prezydent Trump proponuje jeszcze więcej cięć Agencji Ochrony Środowiska, agencji monitorującej naszą wodę pitną, może zbyt wiele czasu minąć, zanim znajdziemy właściwe rozwiązanie.

DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO ILLINOIS JEST JEDNYM Z NAJGORSZYCH ZANIECZYSZCZONYCH STANÓW WODNYCH oraz poznaj ZANIECZYSZCZEnia, KTÓRE POWINNY BYĆ FILTROWANE POZA kanałem!
Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz