Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Chicagos Risky Water Problem

„Przepisy prawne niekoniecznie są równie bezpieczne”.

Słowa Sydney Evans, analityka naukowego dla Environmental Working Group, budzą obawy dotyczące jakości wody pitnej w Stanach Zjednoczonych. W związku z doniesieniami o ponad 270 zanieczyszczeniach w wodzie pitnej w całym kraju, szkodliwe poziomy podważają poziomy bezpieczeństwa rządu. Poziomy zanieczyszczeń uznanych za „bezpieczne” do spożycia są w dużym stopniu nieaktualne i okazują się niebezpieczne dla zdrowia publicznego. Poziomy te należy dostosować, aby chronić społeczeństwo przed skutkami szkodliwych chemikaliów, które zostały powiązane z powodowaniem nowotworów, uszkodzeniami mózgu i układu nerwowego, a także wieloma innymi krytycznymi problemami zdrowotnymi.

Chociaż nie tylko Chicago wykazuje wysoki poziom szkodliwych substancji, takich jak chloroform, rad i azotany, ale ochrona narodu zakłada jedną społeczność na raz. Oczyszczanie naszej wody pitnej jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

PRZECZYTAJ ZANIECZYSZCZONĄ WODĘ PITNĄ W RAKU, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TYM, CO CZUJE SIĘ W NASZYCH LOKALNYCH WODACH I JAK NALEŻY WALCZYĆ.
Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz