Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Chicago Pure Water Tip 7
aby sprawić, żeby picie wody było bardziej ekscytujące, zamroź kilka kawałków cytryny w kostkach lodu, aby stworzyć polepszacz smaku. Plasterki cytryny i ogórka polepszą smak wody, dzięki czemu będziesz mógł zwiększyć jej spożycie w ciągu dnia!

Podczas gdy mieszkańcy Chicago podlegają kwarantannie, przystosowanie się do nowego życia codziennego może być przytłaczające. W czasie, kiedy większość naszych działań jest ograniczona, normalne zachowanie może zostać odrzucone lub zapomniane – włączając w to odpowiednie nawodnienie naszego organizmu.

Jednym ze sposobów na wzmocnienie układu odpornościowego i utrzymanie organizmu w szczytowej formie jest spożywanie odpowiedniej ilości wody. Dla wielu woda może być łagodna w porównaniu do napojów gazowanych, ale istnieją sposoby na poprawienie smaku i uczynienie go bardziej atrakcyjnym. Możesz pokroić cytrynę lub ogórek i dodać trochę do szklanki wody, aby uzyskać bardziej orzeźwiający i niepowtarzalny smak. Możesz nawet dodać imbir, pietruszkę, miętę lub trawę cytrynową, aby spróbować różnych smaków – ich uprzednie rozgniecenie uwalnia więcej smaku. Dodają również trochę wizualnego wyglądu do twojego zwykłego szkła.

Aby zaoszczędzić czas, wstępnie pokrój cytrynę i zamroź plastry w kostkach lodu. W miarę topnienia kostki uwalnia się więcej smaku. Jeśli brakuje Ci szampańskich wrażeń płynących ze słodkich napojów, dlaczego nie dać szansy wodzie gazowanej lub sodzie klubowej?

Pel75 to fajny, zimny kieliszek czystej wody z systemu filtrów w Chicago. Jest to pierwszy krok w dostosowaniu zdrowszych nawyków i poprawie samopoczucia.

Bądź bezpieczny, bądź silny i skup się na tym, co MOŻESZ  kontrolować – odpowiednio odżywiając umysł, ciało i ducha. Zrób sobie przysługę i napij się takiego „drinka”!

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz