Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Proper Hydration From Pure Water

Pobranie wystarczającej ilości wody może być trudne do utrzymania prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, szczególnie w upalne, suche miesiące. Ćwicząc, pocąc się i wykonując podstawowe czynności, zużywasz większość wody, którą zgromadziłeś, ale czy NAPRAWDĘ uzupełniasz utracone rezerwy?

Nasze ciało składa się w 70% z wody – nawet krew składa się z 85% wody, a nasz mózg w 75%. Woda jest absolutnie niezbędna dla naszego przetrwania, wspiera nasz układ odpornościowy i usuwa toksyny z naszego ciała. Aby pozostać odpowiednio nawodnionym, potrzebujemy co najmniej 2 litrów wody każdego dnia, ale smutny jest fakt, że większość ludzi drastycznie nie osiąga tego celu. Niezależnie od tego, czy nie lubią smaku, czy po prostu zapominają, tak wiele osób cierpi z powodu odwodnienia lub nie czerpie pełnych korzyści z systemu całkowicie odżywionego i nawodnionego.

To prawda, że woda jest we wszystkim – na przykład w owocach i warzywach – ale picie kawy, napojów gazowanych, alkoholu lub innych słodkich napojów NIE jest wliczane do dziennego spożycia wody. W rzeczywistości mogą przyczyniać się do odwodnienia. Niestety nie masz gwarancji przejrzystej, czystej wody. Wody miejskie i studnie często wiążą się z wysokim ryzykiem zanieczyszczenia chemicznego i bakteryjnego. Jedynym sposobem, aby upewnić się, że to, co wkładasz do swojego ciała, nie spowoduje negatywnych skutków zdrowotnych, jest woda pitna, która została oczyszczona, najlepiej za pomocą systemu odwróconej osmozy.

Zainstalowanie systemu oczyszczania wody w domu to świetny sposób, aby mieć pewność, że to, co pijesz, nie spowoduje więcej problemów dla zdrowia, ale zamiast tego odpowiednio nawodni i nakarmi twoje ciało.

Nawet woda butelkowana nie jest gwarancją bezpieczeństwa. Prowadzone są badania z powodu obaw związanych z przechowywaniem wody w plastiku. Skontaktuj się z marką i poproś o raport. Dopóki badania nie określą w pełni ryzyka wody butelkowanej, staraj się pić mniej wody z plastikowego pojemnika, używając więcej naturalnych źródeł lub materiałów zabezpieczających.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz