Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością. Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Jaką butelkę do picia wody wybrać
Na jakość picia wody nie składa się sama czysta woda, ale również to, w czym ją przechowujemy. Dowiedz się, jaką butelkę do picia wody wybrać i które rozwiązanie jest najbezpieczniejsze dla naszego zdrowia.
jaką butelkę do picia wody wybrać?

Butelki dedykowane do picia wody oraz innych napojów są świetną alternatywą dla jednorazowych plastikowych butelek. Wybierając butelkę wielorazowego użytku, redukujemy ilość wykorzystywanych plastikowych butelek oraz nie wspieramy ich globalnej produkcji. Co więcej, butelka na wodę może zwiększać pozytywne doznania związane z nawadnianiem organizmu przez swój materiał oraz ciekawy design.

Na rynku znajdziemy wiele różnych wzorów i rozwiązań, które oferują producenci takich butelek. Butelka do picia wody może być wyprodukowana z plastiku, szkła lub stali. Plastikowa butelka na wodę, pamiętajmy, aby wybierać te wolne od szkodliwego bisfenolu (BPA), który sprzyja m.in. otyłości oraz zaburza gospodarkę hormonalną. Alternatywą dla bisfenolu jest polipropylen (PP-05), będący jednym z najbezpieczniejszych tworzyw do przechowywania żywności.

Butelka na wodę ze stali doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy zależy nam na utrzymywaniu optymalnej temperatury wody, zarówno latem, jak i zimą. Szklana butelka na wodę to opcja dla tych, którzy cenią sobie prostotę i minimalizm. Ważne, aby butelka była wykonana ze szkła borokrzemowego. Warto zwrócić uwagę również na materiał, z jakiego został wykonany korek butelki. Pamiętaj, że sama butelka nie wystarczy – równie istotne jest picie wody oczyszczonej ze szkodliwych substancji za pomocą systemu filtracji wodnej PEL75.

Wybierając system filtracji ProEcoLifePEL75,
dbasz o środowisko. Dowiedz się więcej tutaj.
Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz