Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Woda stanowi 70% naszego ciała i potrzebujemy jej do życia. Z wody czerpiemy również energię i składniki odżywcze. Ludzie regularnie piją wodę, aby zachować zdrowie. Woda pitna pomaga regulować temperaturę ciała, układ pokarmowy i skórę. Ponadto zmniejsza apetyt i zmniejsza ilość szkodliwych substancji chemicznych w organizmie. Poznaj sprawdzone sposoby, aby pić więcej wody każdego dnia. 

Jak pić więcej wody każdego dnia?

Woda utrzymuje Twoje ciało w ruchu; umożliwia pracę układu pokarmowego i zachowanie zdrowych narządów. Ludzie regularnie piją wodę, aby zachować zdrowie. Piją też wodę, gdy są chorzy lub mają gorączkę. Według Światowej Organizacji Zdrowia każdego dnia potrzebujemy co najmniej 2 litrów czystej wody, aby przeżyć.

Możesz łatwo nawodnić swoje ciało dzięki regularnym nawykom — żadne sztuczki nie są potrzebne! Po prostu unikaj dodawania soli do żywności i zastępuj ją świeżymi owocami i warzywami, jeśli to możliwe. Możesz także zastępować niezdrowe napoje świeżą wodą w ciągu dnia zamiast słodkich napojów gazowanych lub napojów energetycznych, które zawierają dużo cukru, ale mało niezbędnych witamin i minerałów niezbędnych dla dobrego zdrowia.

Pij co najmniej osiem szklanek wody dziennie, aby uzyskać optymalne korzyści zdrowotne: osiem godzin bez wody może spowodować odwodnienie; może to powodować problemy, takie jak suchość skóry, zaparcia, bóle głowy i zaburzenia trawienia. Picie dużej ilości wody pomaga regulować temperaturę ciała, układ pokarmowy, oczy, usta i skórę.

Wybieraj to, co pewne. System filtracji PEL75 skutecznie oczyszcza wodę, eliminując ilość rdzy i osadów, zapachów i chloru, ołowiu, bakterii i lotnych związków organicznych (LZO), w tym pestycydów i herbicydów. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Wybierając system filtracji ProEcoLifePEL75,
dbasz o środowisko. Dowiedz się więcej tutaj.
Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz