Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością. Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Czy można pić wodę z kranu?
Woda pitna jest niezbędna do życia. Jednak wiele osób obawia się picia wody z kranu, ponieważ często jest ona zanieczyszczona szkodliwymi bakteriami. Większość miast zapewnia krany publiczne, ale również w prywatnych kranach mogą znajdować się bakterie, powodujące choroby. Do skażenia wody przyczynia się szereg czynników, w tym zanieczyszczenia przemysłowe i spływy rolnicze. Na szczęście dobra woda może również pochodzić z natury, jeśli jej źródło jest wystarczająco czyste i odpowiednio uregulowane.
jaką butelkę do picia wody wybrać?

Źródła rolnicze są najczęstszą przyczyną zanieczyszczenia wody. Wiele miast czerpie wodę ze zbiorników lub jezior będących własnością prywatnych rolników. Źródła te są podatne na skażenie przez zwierzęta z sąsiednich gospodarstw. Dzieje się tak, gdy rolnicy stosują pestycydy lub nawozy na swoich polach bez uwzględniania konsekwencji środowiskowych. Zanieczyszczenia te mogą następnie skażać źródło wody i powodować choroby u ludzi.

Picie zanieczyszczonej wody powoduje poważne problemy zdrowotne – zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe – ale dobre H2O jest zawsze dostępne, jeśli źródło jest wystarczająco czyste i dobrze uregulowane. Skażenie w rolnictwie jest największym problemem, ponieważ źródła przemysłowe stają się niebezpieczne, jeśli nie są odpowiednio regulowane. Na szczęście dobre źródła naturalne są dostępne nawet na silnie skażonych obszarach z odpowiednimi rządowymi programami ochrony.

Wybieraj to, co pewne. System filtracji PEL75 skutecznie oczyszcza wodę, eliminując ilość rdzy i osadów, zapachów i chloru, ołowiu, bakterii i lotnych związków organicznych (LZO), w tym pestycydów i herbicydów. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Wybierając system filtracji ProEcoLifePEL75,
dbasz o środowisko. Dowiedz się więcej tutaj.
Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz