Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Is Reverse Osmosis For You?

Biorąc pod uwagę wszystkie produkty zdrowego życia dostępne na rynku, wielu ludzi takich jak ty często zastanawia się, czy odwrotna osmoza jest dla nich. Uważa się, że jest dla ciebie dobra, ale czy to może być prawda?

Odwrócona osmoza to zaawansowany system oczyszczania wody opracowany pierwotnie przez marynarkę wojenną USA w celu przekształcenia wody morskiej w wodę pitną dla załóg okrętów podwodnych. Zmusza wodę pod ciśnieniem do szeregu membran, które odsiewają szkodliwe produkty uboczne lub bakterie. Jest to ważne, ponieważ w niefiltrowanej wodzie jest tak dużo zanieczyszczeń, które mogą być szkodliwe dla naszych systemów i powodować problemy podczas długotrwałego użytkowania.

Nie, woda odwróconej osmozy NIE jest wodą destylowaną. Obie próbują osiągnąć to samo – usunąć zanieczyszczenia – ale są to dwa różne procesy. Odwrócona osmoza przepycha wodę przez membrany, podczas gdy destylacja zagotowuje wodę, skrapla parę i wychwytuje produkt uboczny. Chociaż oba są dopuszczalne, należy pamiętać, że trudno jest odejść od chloraminy – która jest środkiem dezynfekującym używanym przez miasta do czyszczenia wody. Odwrócona osmoza wykonuje również niesamowitą pracę polegającą na filtrowaniu chloramin.

Faktem jest, że kiedy używasz zaawansowanego systemu filtracji wody, takiego jak Pel75, nie polega on na pojedynczej membranie odwróconej osmozy, ale na wielu warstwach ochronnych. Pel75 ma dziewięć warstw oczyszczania, aby zapewnić możliwie najczystszą wodę. Dzięki membranie odwróconej osmozy, filtrowi szungitowemu, filtrowi mineralnemu, jonizatorowi, podczerwieni, filtrowi UV i innym, nie pozostawiasz miejsca na ostre chemikalia lub bakterie.

Twoje ciało potrzebuje wody, aby przetrwać, jednak przez cały czas musi być odpowiednio nawodnione, aby działać na najwyższych możliwych poziomach. Tak wiele wewnętrznych systemów może wykonywać niesamowite rzeczy, takie jak ochrona i leczenie, jeśli są one po prostu dobrze nawodnione. Wiedząc, że twoje ciało jest fantastyczną i złożoną maszyną zdolną osiągać więcej, niż możesz sobie wyobrazić, jeśli dodasz tylko wodę, dlaczego miałbyś napełnić ją chemikaliami lub ciałami obcymi, które mogą utrudniać działanie tych systemów?

Napełnij swoje ciało przejrzystą, czystą wodą, a zauważysz, o ile lepiej się czujesz i jak prawidłowo odżywiony system może naprawdę się rozwijać. Wielu zastanawia się, czy systemy odwróconej osmozy będą dla nich działać, ale odpowiedź jest jasna. Czy wlałbyś brudny olej do nieskazitelnego silnika? Twoje ciało zasługuje na odświeżającą, czystą wodę. Nie wahaj się skontaktować z lokalnymi ekspertami ds. Filtracji wody pod numerem 312.889.8888, aby dowiedzieć się, jak najszybciej uzyskać czystą wodę we własnej przestrzeni życiowej.

Posty powiązane

Zostaw komentarz