Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Hickory Hills Pure Water Tip 8
letnia woda lub woda o temperaturze pokojowej wspomaga procesy trawienne, funkcjonowanie OBIEGU oraz MOŻE zwiększyć uzyskanie ODPORNOŚci NA TOKSYNY SZYBCIEJ NIŻ ZIMNA WODA.

Dla wielu mieszkańców Hickory Hills pierwszą skłonnością, szczególnie w upalne dni lata, jest wypicie orzeźwiającej, zimnej szklanki wody. Chociaż może to początkowo pomóc przezwyciężyć uczucie przegrzania w ciele, tak naprawdę lepiej jest spożywać letnią wodę lub o temperaturze pokojowej

Ciepła woda pomaga znacznie szybciej uwolnić organizm od toksyn i poprawia krążenie. Wspomaga również procesy trawienne oraz przyspiesza metabolizm, łagodząc wzdęcia. Według NDTV Food ciepła woda pomaga kontrolować poziom cholesterolu i utrzymać tętnice w czystości. Kiedy pijesz zimną wodę, możesz faktycznie zmniejszyć dopływ krwi do niektórych narządów, co może prowadzić do zaparć.

Ciepła woda nadal zapewnia takie samo nawodnienie i energię jak zimna woda, która z kolei może powodować, że śluz nosowy jest grubszy i trudny do przejścia przez drogi oddechowe, gdy jesteś przeziębiony. Nie jest to żadną niespodzianką, biorąc pod uwagę, że rosół i gorąca woda pomagają ludziom oddychać, gdy są chorzy. Zimna woda została również powiązana z wyzwalaniem migreny u osób skłonnych do bólów głowy oraz nasilania bólu achalazji – stanu, który ogranicza zdolność przenoszenia pokarmu przez przełyk.

Chociaż istnieją wyraźne zalety picia wody w temperaturze pokojowej, zimna woda nadal pomaga naszemu ciału utrzymać niższą temperaturę podczas ćwiczeń. Ważną wskazówką, o której należy pamiętać, jest to, że ciepła woda sprawia, że ​​czujesz się mniej spragniony, co może być niebezpieczne w upalne dni, kiedy się pocisz, dlatego trzeba ją częściej uzupełnić. Należy o tym pamiętać i pić więcej wody w gorące, letnie dni.

Nie ma znaczenia, jaką temperaturę preferujesz, lub jakie korzyści chcesz odkryć, o ile ciecz jest CZYSTA. Zanieczyszczona woda w każdej temperaturze może wprowadzać toksyny i choroby, które sieją spustoszenie w twoim ciele. Pel75 to przyjemny, czysty kieliszek czystej wody z systemu filtrów Hickory Hills. Jest to pierwszy krok w kierunku zdrowszych nawyków i skutecznej poprawie codziennego samopoczucia.

Bądź bezpieczny, bądź silny i skup się na tym, co MOŻESZ kontrolować – odpowiednio odżywiając umysł, ciało i ducha. Jeśli nie jesteś gotowy do picia wody o temperaturze pokojowej przez cały czas, spróbuj wprowadzić szklankę lub dwie do swojej codziennej rutyny, aby zwiększyć związane z tym korzyści zdrowotne.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz