Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Pure Water Health Benefits

Oczywiście woda jest świetna dla twojego ciała i powinieneś pić jej więcej i częściej. Korzyści zdrowotne, które naprawdę robią cuda w twoim ciele, faktycznie pochodzą z czystej wody. Jeśli jakość twojego codziennego spożycia jest pełna zanieczyszczeń lub niższej jakości, równoważysz jakąkolwiek pomoc, jaką oferują diety obciążone żywieniem.

Oto kilka głównych korzyści zdrowotnych, które zapewnia czysta woda …

BEZPIECZEŃSTWO – Oczyszczona woda pitna chroni przed szkodliwymi zanieczyszczeniami i bakteriami, które mogą powodować choroby, a nawet śmierć. Chlor, chemiczny środek dezynfekujący powszechnie stosowany do czyszczenia wody w basenie, jest znany z tego, że znajduje się w naszej codziennej wodzie pitnej. Istnieje również mnóstwo metali i chemikaliów, które trafiają do naszego zaopatrzenia w wodę. Rdza, piasek i brud ze starszych rur znajdują się w wodzie wodociągowej, a także w bakteriach. E Coli, Giardia i inne bakterie mogą zanieczyścić wodę i zwykle jest zbyt późno, aby je wykryć, aż do czasu wybuchu epidemii. Oczyszczona woda eliminuje zanieczyszczenia, bakterie, metale, chemikalia itp., Zapewniając najzdrowszą i najbardziej orzeźwiającą formę wody, jaką można znaleźć.

ZĘBY – Nadmiar fluoru to zła rzecz. Może powodować osłabienie kości, więzadeł i mięśni, a także problemy neurologiczne. Niestety, fluor dominuje w naszym zaopatrzeniu w wodę i nie istnieją żadne badania, które potwierdzałyby, że jest bezpieczny dla procesów zachodzących w organizmie lub mózgu. Ogólnie rzecz biorąc, czysta woda lepiej utrzymuje nasze zęby mocne i zdrowe.

MÓZG – Podobnie jak wspomniano w części dotyczącej zębów powyżej, zanieczyszczenia w wodzie mogą zakłócać funkcjonowanie naszego mózgu i ciała. Powszechne zanieczyszczenia wykryte w naszym zaopatrzeniu w wodę mogą powodować szkodliwe skutki dla naszego mózgu. Ołów powoduje uszkodzenie mózgu i trudności w uczeniu się. Rtęć powoduje uszkodzenie mózgu, osłabienie i bóle głowy. Arsen powoduje raka. Jak widać, większość tego, co pozostało unoszące się w naszej wodzie, jest bardziej szkodliwe dla naszych mózgów, niż wiemy. Oczyszczona woda usuwa zanieczyszczenia aby zapewnić cię, że naprawdę uzupełniasz komórki i odżywiasz umysł, zamiast wyrządzać mu szkody.

SYSTEM ENDOKRYNY – Twój układ hormonalny to grupa odpowiedzialnych gruczołów, które wytwarzają hormony odpowiedzialne za zarządzanie całym szeregiem procesów organizmu. Funkcjonowanie tkanek, rozmnażanie, nastrój, sen, metabolizm, wzrost, funkcje seksualne, rozwój … wszystkie są obsługiwane przez układ hormonalny. Sporo szkodliwych zanieczyszczeń w wodzie pitnej faktycznie zakłóca, a nawet blokuje procesy hormonalne. Na przykład arsen znacznie upośledza pięć głównych receptorów hormonów steroidowych, hormon tarczycy i kwas retinowy. Aby system działał prawidłowo, należy go zasilać bez dodatku chemikaliów i zanieczyszczeń.

STARZENIE SIĘ – Czysta woda nie tylko pomaga utrzymać silne funkcje organizmu, ale także utrzymuje pulchną skórę i pomaga wypłukać toksyny. Pomaga w trawieniu, a niektórzy twierdzą nawet, że pomaga zmniejszyć objawy zapalenia stawów. Chociaż nie ma dowodów na poparcie tego, niektóre osoby twierdzą, że zmniejszają stany zapalne poprzez zmniejszenie obrzęku i bólów.

WAGA – Picie wystarczającej ilości wody utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie systemu i może faktycznie hamować apetyt. Czysta woda oczyszcza i nie podnosi poziomu cukru we krwi, tak jak napoje słodzone. Nie zawiera również kalorii ani substancji chemicznych, takich jak napoje gazowane, i może pomóc w utrzymaniu zdrowej wagi.

Chociaż niektóre z tych korzyści mogą wydawać się oczywiste, ich wpływ na funkcjonowanie i rozwój naszego ciała jest oszałamiający. Woda jest paliwem, którego potrzebuje nasz organizm, ale wprowadzenie zanieczyszczonej wody do naszego systemu wyrządza więcej szkody niż pożytku. Woda pitna, która została poddana destylacji lub przeszła przez odwróconą osmozę, stanowi istotne paliwo dla naszego organizmu, które jest naprawdę czyste i uzupełnia. Niezależnie od tego, czy wynajmujesz usługę zaopatrzenia w wodę, czy instalujesz system oczyszczania w domowej sieci wodociągowej, zalety czystej wody znacznie przewyższają wszelkie koszty z tym związane.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Comments (1)

Czy te filtry beda dzialac na calym domu?

Zostaw komentarz