Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Dark Waters Movie Exposes World Contamination Threat

Film „Dark Waters” z udziałem Marka Ruffalo rzucił światło na to, jak fabryka DuPont zrzucała do środowiska 1,7 miliona funtów niebezpiecznych chemikaliów przez ponad 50 lat.

Chociaż sprawa została rozwiązana, film rzuca nowe światło na stopień szkodliwości PFAS dla życia i zdrowia człowieka. PFAS, znany obecnie jako najbardziej niebezpieczny rodzaj substancji czynnych, został znaleziony na każdym kontynencie świata, czając się w naszej glebie, powietrzu i, tak, w samej wodzie, którą pijemy. Chociaż wersja PFAS DuPont została zbanowana, na całym świecie nadal produkuje się ponad 4700 różnych typów w wysokich stężeniach.

Powodując raka, dewastację naszych układów ciała i ekosystemu, w którym żyjemy, wydaje się, że „Dark Waters” pokazał nam, że przypadek DuPont był tylko wierzchołkiem bardzo potężnej góry lodowej.

PRZECZYTAJ o tykającego bombie zegarowej Z ZANIECZYSZCZEŃ WODY, ABY Dowiedzieć się, co to oznacza dla naszej przyszłości!
Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz