Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Jak usunąć metale ciężkie z wody?
Czy wiesz, jak usunąć metale ciężkie z wody w Twoim domu? Nasz system filtracji ProEcoLife PEL75 skutecznie oczyści wodę, eliminując, m.in. ilość ołowiu, rdzy, chloru, bakterii i lotnych związków organicznych, w tym pestycydów i herbicydów.

 

Jak oczyścić wodę z kranu i usunąć metale ciężkie?
Dzisiaj naturalnym elementem życia każdego świadomego człowieka jest codzienne dbanie o zdrowie zarówno swoje, jak i swoich bliskich. Patrząc wstecz, woda z kranu nie zawsze była tak dobrze oczyszczona, jak teraz, na co jawnie wskazują karty historii. Wraz z postępem technologicznym rozwinął się system filtracji wody, który pozwala na wyeliminowanie większości szkodliwych substancji z wody w naszym domu.
Czy jesteś jednak pewien, że woda, której używasz na co dzień, jest pozbawiona wszelkich szkodliwych składników, takich jak np. metale ciężkie? Tak naprawdę wszystko zależy od miejsca, w którym mieszkasz oraz od lokalnej oczyszczalni i systemów filtracji, jakie stosuje miasto. Jeśli chcesz mieć 100% pewność, że wybierasz na co dzień zdrowe i ekologiczne rozwiązania, a woda, którą pijesz i z której korzystasz, jest wolna od wszelkich szkodliwych substancji, wybierz sprawdzone rozwiązania.
System filtracji PEL75 oparty jest na procesie odwróconej osmozy, która pozwala na oczyszczenie wody z kranu, eliminując ilość rdzy i osadów, zapachów i chloru, ołowiu, bakterii i lotnych związków organicznych (LZO), w tym pestycydów i herbicydów. Nasz system oczyszczania wody w Twoim domu dostarczy Ci wspaniałej wody do picia, gotowania i przygotowywania napojów takich jak kawa, herbata czy soki. Zalecamy też używanie naszej wody do mycia i płukania wszystkich owoców, warzyw, mięs lub ryb, aby wyeliminować wszystkie żrące środki dezynfekujące wodę kranową.

Dowiedz się więcej o naszym procesie filtracji TUTAJ lub skontaktuj się z lokalnymi ekspertami w dziedzinie filtracji wody pod numerem 312.889.8888, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz nawet już DZIŚ mieć czystą wodę w swoim własnym domu!

Posty powiązane

Zostaw komentarz