Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Jak działa system odwróconej osmozy?
Wybierz czystą wodę z kranu z systemem PEL75 i dowiedz się, na czym polega filtracja przy pomocy odwróconej osmozy.

 

Jak działa system odwróconej osmozy?
W większości krajów najrozsądniejszym filtrem do oczyszczania wody jest system odwróconej osmozy (RO). Usuwa on aż do 98% zanieczyszczeń, przepuszczając przez membranę MO tylko krystaliczne czystą wodę. Oferowany przez nas system filtracji ProEcoLife Pel75 składa się z wyselekcjonowanych najwyższej jakości membran MO, które zostały wcześniej poddane indywidualnym testom.
Objęty 3-letnią gwarancją oraz dedykowany 7-letniemu użytkowaniu, moduł membrany odwróconej osmozy usuwa z wody szkodliwe zanieczyszczenia takie jak osady rdzy, chlor, ołów, bakterie czy pestycydy. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać sprawdzone systemy filtracji wody w domu – czysta woda to zdrowe życie Twoje i całej Twojej rodziny!
Jak działa system odwróconej osmozy? Cała filozofia mieści się w kilku krokach, które znajdziesz poniżej:
  1. Na początku filtrowana woda przechodzi przez moduł membrany RO, w którym cząsteczki czystej wody są wyodrębniane. Pozostałe składniki takie jak sole, bakterie, wirusy i inne zanieczyszczenia są izolowane i wypłukiwane z systemu.
  2. Następnie oczyszczona woda wpływa do zbiornika ciśnieniowego o pojemności około 10 litrów. Napełnianie się zbiornika przez oczyszczoną wodę trwa zazwyczaj 45 minut.
  3. Na koniec oczyszczona woda pozostaje bezpiecznie zamknięta w pęcherzu z gumy butylowej. Pęcherz otacza zewsząd ciśnienie powietrza, zajmując jednocześnie pozostałą objętość w zbiorniku.

Dowiedz się więcej o naszym procesie filtracji TUTAJ lub skontaktuj się z lokalnymi ekspertami w dziedzinie filtracji wody pod numerem 312.889.8888, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz nawet już DZIŚ mieć czystą wodę w swoim własnym domu!

Posty powiązane

Zostaw komentarz