Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Reverse Osmosis Facts

Woda nie jest już bezpieczna.

W minionych dziesięcioleciach można było pić wodę miejską i kontynuować dzień, ale tak nie jest. Czysta woda jest niezbędna do podtrzymywania życia. Nie powinna być pełna toksyn i drobnoustrojów powodujących choroby. W rzeczywistości woda zmniejsza objawy alergii i choroby poprzez nawodnienie naszych komórek, zmniejszenie toksycznych histamin i wypłukanie zanieczyszczeń, odpadów i drobnoustrojów. Nasze ciała stanowią 60 procent wody a optymalne spożycie ma kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowego życia. Skąd możemy uzyskać naszą niezbędną czystą wodę?

Szczerze mówiąc, przez wodę sami się oczyściliśmy.

Kranowe, alkaliczne, filtrowane węglowo, a nawet niektóre z tych „czystych” wód butelkowanych są pełne alergenów, metali, chemikaliów, a nawet materiałów jądrowych. Jedynym sposobem na uniknięcie zanieczyszczeń z organizmu i utrzymanie maksymalnej wydajności systemów jest picie wody destylowanej lub odwróconej osmozy.

Obie te metody oczyszczania są pozbawione minerałów, ale większość z nich otrzymujemy z jedzenia NIE picia. Dzięki normalnej diecie warzyw, orzechów, nasion i owoców – będziesz mieć wszystko, czego potrzebuje twoje ciało, aby zachować kontrolę. Najlepsze jest to, że tak właśnie powinniśmy jeść.

Najlepszym sposobem na uzyskanie potrzebnej wody jest zainwestowanie w jednostkę odwróconej osmozy. Odwrócona osmoza usuwa z wody pitnej aluminium, metale ciężkie, odpady nuklearne, a nawet arsen i chlor. Dzięki tej metodzie możesz zapewnić czystą wodę pitną, przez PEL75, najczystszą w okolicy.

Większość systemów odwróconej osmozy realizuje pełny proces oczyszczania, który obejmuje 3-etapowy proces eliminacji drobnoustrojów, metali i innych zanieczyszczeń. System Pel75 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię wojskową do włączenia 9-etapowego procesu oczyszczania dla całego domu. To nie jest tylko woda, którą pijesz, ale woda, której używasz do kąpieli, sprzątania, mycia zębów, czyszczenia ubrań itp.

Nie wystarczy mieć wodę. Twoje ciało potrzebuje wody, która nie naraża go na szkodliwe toksyny i obniża naszą naturalną obronę w walce z chorobami. Aby żyć i być lepszym sobą, potrzebujesz wody, która cię odpowiednio nawadnia. Dopóki nie będziesz miał zainstalowanego urządzenia odwróconej osmozy w domu, kupuj wodę w szklanych butelkach, które mają napisane bezpośrednio na etykiecie, że zostały przetworzone przez urządzenie RO lub potrójne filtrowanie. Twoje ciało będzie ci wdzięczne.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz