Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Benefits of Reverse Osmosis Water

Woda powraca.

Może to wydawać się dziwnym stwierdzeniem, biorąc pod uwagę, że wszyscy potrzebujemy wody, aby przeżyć. Jesteśmy jednak społeczeństwem, które przyzwyczaiło się do picia napojów gazowanych nad wodą. Nie, picie napojów kofeinowych i gazowanych NIE jest wliczane do dziennego spożycia wody, ponieważ ma tendencję do wysychania. Co ciekawe, więcej osób decyduje się na nawodnienie wodą niż kiedykolwiek wcześniej.

I chociaż może się wydawać, że woda jest jedynym zdrowym wyborem w morzu przetworzonych śmieci, nie każda woda jest dobra. Być może słyszałeś, że odwrócona osmoza i oczyszczona woda to droga, ale czy wiesz dlaczego? Oto kilka głównych korzyści związanych z procesem odwróconej osmozy …

Bez zanieczyszczeń

Woda istnieje od milionów lat – szklanka wody, którą zaraz wypijesz, była kiedyś w dinozaurze – więc sensowne jest tylko to, że pływają w niej jakieś niezbyt czyste rzeczy. Chociaż nasze miasta mają zakłady uzdatniania wody i procedury oczyszczania, nadal nie eliminuje to wszystkich zanieczyszczeń. Co gorsza, miasta słyną z pompowania dodatkowej porcji czegoś do naszego systemu wodnego, aby „pomóc” nam. Oto kilka rzeczy, które zostały drastycznie zmniejszone i prawie wyeliminowane w przypadku większości jednostek odwróconej osmozy:

Ołów
Arsen
Fluor
Rad
Chlor
Bar
Miedź
Azotany i azoty
Chrom
O wiele wiele więcej!

Oczyszczanie wody do tego stopnia usuwa zanieczyszczenia, że także usuwa wszystkie składniki odżywcze.

Gotowanie i smak

Przekonasz się, że potrawy gotowane w zanieczyszczonej wodzie mają inny smak i mogą nawet ulec odbarwieniu. Żywność gotowana w oczyszczonej wodzie nie tylko lepiej smakuje, ale nie zawiera szkodliwych metali ciężkich i zanieczyszczeń. Zauważysz nawet, że twoje kostki lodu są krystalicznie czyste. Mętne, białe kostki lodu są wynikiem wtłaczania zanieczyszczeń do środka kostki podczas procesu zamrażania. Lód wytworzony z odwróconej osmozy lub oczyszczonej wody faktycznie trwa dłużej niż jej mętne odpowiedniki.

Czysta, orzeźwiająca woda po prostu smakuje lepiej, niezależnie od tego, czy ją pijesz, czy spożywasz z jedzeniem.

Sód

Wiele osób używa środków zmiękczających wodę w swoich domach i firmach. Twarda woda w rzeczywistości niszczy odzież, urządzenia itp., Więc zainstalowanie urządzenia zmiękczającego pomaga złagodzić ten problem. Niestety, aby zadziałało, twarde minerały są zastępowane cząsteczkami sodu. Odwrócona osmoza faktycznie odfiltrowuje ten dodany sód.

Woda butelkowana

Jeśli jesteś fanem wody oczyszczonej, prawdopodobnie kupujesz wodę butelkowaną. STALE. Chociaż możesz mieć wrażenie, że otrzymujesz te same korzyści, istnieją znaczące wady. Przede wszystkim koszt. Z czasem woda butelkowana może być droga. W każdym razie płacisz za wodę w swoim domu, więc dlaczego nie zainstalować urządzenia, które więcej się zwraca po kilku użyciach? Niestety wielu ludzi nie poddaje recyklingowi butelek z wodą i kończy na wysypiskach zatkających nasze środowisko.

Woda butelkowana również nie jest tak czysta, jak byś się spodziewał. Większość wody butelkowanej to po prostu filtrowana woda z kranu. Gdy woda butelkowana jest wystawiona na działanie promieni słonecznych, ciepło może rozbić plastik butelki i uwolnić do niej szkodliwe zanieczyszczenia. Ilekroć chwytasz butelkę wody, sprawdź etykietę i upewnij się, że RO zostało oczyszczone.

Ostatecznie zalety systemów odwróconej osmozy znacznie przewyższają wszelkie inne dostępne obecnie rodzaje wody. Jest to nie tylko lepsze dla twojego zdrowia, domu i środowiska, ale daje ci spokój ducha, wiedząc, że to, co bierzesz do organizmu, jest czyste, czyste i może pomóc w uzupełnieniu i nawodnieniu komórek, różnica jest zdumiewająca.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz