Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

Zdrowa woda

Niestety, wody w butelkach nie sprzyja naszemu zdrowiu, ponieważ zawiera ona wiele niebezpiecznych substancji dla naszego organizmu. Następnym razem kiedy sięgniesz po wodę w butelce, pomysł czy to naprawdę jest tylko woda.

Plastik jest wszędzie, a najwięcej znajduje się go w butelkowanej wodzie pitnej. Wiele firm filtruje wodę miejską, następnie uzupełniają ja w plastikowe butelki i taka woda trafia na pulki sklepów.
Ostatnie badania wykazują ze tylko 8.4% plastiku w Stanach Zjednoczonych jest recyklowane, także małe części plastiku, mniejsze niż 5 milimetrów, znajdowały się w naszych wodach.

Abu mieć naprawdę zdrową wodę, zaopatrz się w szklaną butelkę i napełnij ja filtrowana woda z filtra ProEcoLife, wówczas będziesz miał pewność, że pijesz zdrową wodę z butelki.

ProEcoLife wie jak ważną jest zdrowa woda do picia dlatego oferujemy najlepsze produkty w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Wynaleźliśmy zaawansowana technologie w filtrowaniu wody, kontrolowana przez komputer z pompą, która oczyści twoją wodę z metali, chloru, bakterii i innych nieprzyjaznych dla człowieka substancji. Naturalne wypełniając wode mineralami i elektrolitami, aby dodac wartości odżywcze i poprawic smak. Nasze produkty mogą być używane wszędzie gdzie jest dostęp do wody i elektryki.

Dowiedz się więcej o naszym procesie filtracji TUTAJ lub skontaktuj się z lokalnymi ekspertami w dziedzinie filtracji wody pod numerem 312.889.8888, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz nawet już DZIŚ mieć czystą wodę w swoim własnym domu!

Zostaw komentarz