Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

ProEcoLife Pure Water Tips
Za każdym razem powinieneś wypić 1 szklankę wody: po przebudzeniu, trzydzieści minut przed posiłkiem, godzinę po posiłku, przed kąpielą i godzinę przed snem.

Istnieje wiele różnych opinii wśród organizacji zdrowia i lekarzy na temat tego, ile wody należy pić i kiedy należy ją spożywać. Wszyscy mogą się zgodzić, że powinieneś pić co najmniej 8 pełnych szklanek wody każdego dnia.

W rzeczywistości powinieneś pić więcej – ilość spożywanej wody będzie się różnić w zależności od wagi, zdrowia, wieku itp. Świetnym sposobem na upewnienie się, że otrzymujesz dużą porcję wody do utrzymania nawodnienia twojego systemu, jest przestrzeganie poniższych wskazówek, które zostały polecone przez SingHealth i inne organizacje.

Po przebudzeniu – wypicie szklanki podczas wstawania pomaga aktywować narządy wewnętrzne i usunąć toksyny przed pierwszym posiłkiem w ciągu dnia.

Przed posiłkiem – wypij szklankę czystej wody 30 minut przed posiłkiem. Pomoże to w trawieniu. Staraj się nie pić wcześniej, bo woda może rozcieńczyć soki trawienne. Szklanka wody może również pomóc Ci poczuć się trochę pełniej i zapobiec przejadaniu się.

Po posiłku – wypij szklankę godzinę po posiłku, aby pomóc ciału wchłonąć te niesamowite składniki odżywcze. Staraj się nie pić wcześniej niż godzinę później, bo woda może rozcieńczyć soki trawienne.

Przed kąpielą – wykazano, że wypicie szklanki wody przed kąpielą obniża ciśnienie krwi. Dotyczy to również pryszniców.

Zanim pójdziesz spać – wypij szklankę na godzinę przed snem, aby zastąpić utracone płyny i odnowić komórki podczas drzemki w krainie snów.

Jest tak wiele niesamowitych korzyści zdrowotnych, które pojawiają się, gdy nasze ciało jest odpowiednio nawodnione, na przykład nasz umysł jest bardziej czujny, więc znalezienie sposobów na włączenie większej ilości wody jest kluczowe. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat Korzyści Zdrowotnych Wynikających Z Czystej Wody, aby zobaczyć, na jakie systemy wpływają i jak pozostać odżywionym.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz