ProEcoLife PEL75

System ProEcoLife PEL75 oczyszcza wodę, eliminując ilość rdzy i osadów, zapachów i chloru, ołowiu, bakterii i lotnych związków organicznych (LZO), w tym pestycydów i herbicydów. Nasz system oczyszczania wody w Twoim domu dostarczy Ci wspaniałej wody do picia, gotowania i przygotowywania napojów takich jak kawa, herbata czy soki. Zalecamy też używanie naszej wody do mycia i płukania wszystkich owoców, warzyw, mięs lub ryb, aby wyeliminować wszystkie żrące środki dezynfekujące wodę w wodzie z kranu.

System wodny Proecolife łączy w sobie wiele bardzo zaawansowanych technologii oraz precyzyjne filtry do usuwania zanieczyszczeń. Niektóre poszczególne etapy usuwają zanieczyszczenia skuteczniej niż większość konwencjonalnych filtrów. Inne elementy systemu energetyzują i remineralizują wodę, aby zapewnić 100% czystą zdrowa i świetnie smakującą wodę.

Filtr alkaliczny
Alkaline

Filtr na cały dom mieści duże wkłady filtracyjne. W zależności od rodzaju posiadanego wkładu filtracyjnego woda może przepływać przez filtr, a następnie wypływać lub może sięgać aż do dołu i przepływać w górę przez media we wkładzie. W obudowie można umieścić różne wkłady filtracyjne, w zależności od tego, co chcemy odfiltrować.

Te obudowy filtrów są używane do filtracji w punkcie wejścia (POE), zwykle w domach. Można je też stosować komercyjnie Możemy umieścić filtr osadowy, filtr węglowy lub filtr specjalny z żywicą jonowymienną lub mediami redukującymi arsen w obudowie filtra na cały dom.

Filtr alkaliczny zamienia kwaśną wodę RO w idealną alkaliczną wodę jonizowaną. Filtr alkaliczny oddaje minerały, takie jak jonizowany wapń, magnez, sód, potas, które zostały zabrane podczas oczyszczania wody. Powstała woda alkaliczna pomaga ciału utrzymać zdrowy poziom pH. Filtr alkaliczny jest skuteczny i daje wartość pH wody 7,8 ~ 8,5, co zapewnia idealnie zrównoważoną wodę alkaliczną i pomaga zminimalizować wahania pH twojego ciała. Te naturalne jony wapnia, magnezu, sodu i potasu mogą być wchłaniane w 100% przez nasz organizm.

PEL75
Filtr mineralny
Mineral Filter

Filtr mineralny ma doskonale zbilansowane proporcje minerałów niezbędnych do zdrowego rozwoju ludzkiego organizmu. Filtr mineralny został zaprojektowany przez najlepszych specjalistów The Military Medical Academy w USA. Te formacje mineralne występują naturalnie, a my skutecznie usprawniamy ten proces. Woda jest wzbogacona o wszystkie niezbędne minerały, takie jak wapń, magnez, potas i sód. Codzienne wchłanianie minerałów w wodzie nie ma większego wpływu na funkcje fizjologiczne naszego organizmu, ale może być świetnym dodatkiem do regularnego dziennego spożycia minerałów z pokarmami stałymi i suplementami.

Filtr podczerwieni
Infra-red filter

Wpływ promieni podczerwonych na nasze ludzkie ciało jest następujący: aktywuje cząsteczki wody w naszym ciele, poprawia poziom tlenu w naszym ciele, eliminuje inne odpady z ludzkiego ciała, poprawia funkcjonalność układu nerwowego, ogrzewa i eliminuje tłuszcze, chemikalia i toksyny z krwi, a zatem wygładza przepływ krwi. Promienie dalekiej podczerwieni (FIR) są częścią widma światła słonecznego, które jest niewidoczne gołym okiem. Długość fali dalekiej podczerwieni wynosi od 4 mikronów do 1000 mikronów. Ostatnie badania w dziedzinie biotechnologii wykazały, że promienie dalekiej podczerwieni odegrały ważną rolę w tworzeniu i wzroście wszystkich żywych organizmów. Z tego powodu te specyficzne promienie dalekiej podczerwieni nazywane są „promieniami biogenetycznymi”. Woda i białka są integralnymi częściami wszystkich żywych organizmów na Ziemi. Cząsteczki wody zawsze oscylują. Jeśli cząsteczki wody są narażone na działanie oscylacyjne o długości fali 8-10 mikronów (niektóre jako długość fali oscylacji molekularnej wody), „rezonans” zachodzi między tymi dwoma oscylacjami. Woda stanowi 70% masy ludzkiego ciała, a FIR jest w stanie aktywować, rewitalizować, reaktywować, rozwijać i wzmacniać różne narządy w naszym ciele, gdy jest wchłaniane.

Filtr szungitowy
Shungite Filter

Szungit jest to bardzo wyjątkowy kamien na świecie, a naturalny minerał zawiera fulereny, które są specjalnymi rodzajami molekularnej formy węgla. 9 października 1996 r. Królewska Szwedzka Akademia Nauk postanowiła przyznać Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii profesorowi Robertowi F. Curlowi, Jr., profesorowi Sir Haroldowi W. Kroto i profesorowi Richardowi E. Malmleyowi za odkrycie Fullerenenow. Woda szungitowa pomaga przy różnych chorobach: poprawia się ogólna kondycja i usuwa się ciśnienie nerwowe. Łatwiej jest również uzyskać stałą remisję niektórych przewlekłych chorób przewodu żołądkowo-jelitowego, wątroby, nerek i procesów metabolicznych. Za pomocą wody Shungitowej można wyleczyć o wiele łatwiej choroby skory, a także zmniejsza wypadanie włosów. Włosy są sprężyste i wyglądają zdrowo, skóra twarzy się odmładza, zmarszczki się wygładzają, i przywraca elastyczność skóry. Najważniejsze dla nas, żyjących w ciągłym stresie, wysiłku i niesprzyjających warunkach ekologicznych, są właściwości regeneracyjne Shungitu, które przywracają witalność u ludzi. Woda szungitowa pomaga złagodzić bóle głowy, bóle pleców, reumatyzm, usuwa stany neuronalne, normalizuje sen, stabilizuje ciśnienie krwi, oczyszcza drogi oddechowe i zwiększa aktywność.

Filtr chloru
Chlorine Filter

Filtry węglowe wykorzystują granulowany aktywowany węgiel kokosowy o powierzchni absorpcji setek stóp kwadratowych, co pomaga poprawić smak i zapach wody. Udowodniono, że filtry z GAC lub granulowanym węglem aktywnym usuwają chemikalia, takie jak chlor lub siarkowodór, które mogą powodować zapach wody jak zgniłe jaja. Aktywowany węgiel zatrzymuje i absorbuje szkodliwe zanieczyszczenia, takie jak chlor. Kiedy chlor dostaje się do organizmu w wyniku oddychania, połykania lub kontaktu ze skórą, reaguje z wodą, wytwarzając kwasy, które są żrące i uszkadzają komórki w ciele. Naukowcy twierdzą, że te zmiany w naszych komórkach mogą odgrywać ogromną rolę w wywoływaniu raka, szczególnie raka pęcherza moczowego. Zastosowanie filtra GAC usuwa szkodliwy chlor z wody pitnej.

Filtrowanie i etapy
Stage123

W pierwszym etapie filtracji woda z kranu lub studni przepływa przez 5-mikronowy filtr osadowy, w którym usuwane są muły, osady i cząstki (jak piasek i glina).

W drugim i trzecim etapie woda jest tłoczona przez wysokowydajny filtr węglowy z łupin orzecha kokosowego, w którym specjalistyczny węgiel skutecznie pochłania chlor, chloraminy, pestycydy, radon, złe smaki, zapachy i inne szkodliwe organiczne substancje chemiczne i zanieczyszczenia. Ta wstępnie przefiltrowana woda jest teraz oczyszczana z cząstek uszkadzających błonę i substancji chemicznych. Stopnie 1, 2 i 3 chronią membranę RO (odwróconą osmozę) przed szkodliwym uszkodzeniem. Następna woda jest tłoczona przez pompę o wysokiej wydajności – ta pompa zwiększy wydajność filtracji i obniży odprowadzanie ścieków, dzięki czemu ten system będzie najbardziej wydajnym systemem odwróconej osmozy.

Membrana Odwróconej Osmozy
Reverse Osmosis Membrane

W większości obszarów świata, RO (odwrócona osmoza) jest jedyną rozsądną opcją do uzdatniania wody. Jest to ciągły samoczyszczący system ultrafiltracji. Nasza membrana RO usuwa do 98% niepożądanych zanieczyszczeń wody i wszystkich rozpuszczonych ciał stałych, przepuszczając tylko czystą wodę. Tylko najwyższej jakości membrany RO zostały indywidualnie przetestowane i wybrane do naszego systemu filtracji wody ProEcoLife. Te membrany są objęte 3-letnią gwarancją i oczekiwanym 7-letnim okresem użytkowania. Niższej jakości membrany mogą usunąć do 90%, gdy są nowe, ale z czasem szybko się osłabiają i wymagają corocznej wymiany.

W naszym systemie wstępnie przefiltrowana woda przechodzi przez cienkowarstwowy moduł membrany do odwróconej osmozy (RO), w którym cząsteczki czystej wody są oddzielane, pozostawiając sole, bakterie, wirusy i inne zanieczyszczenia sa izolowane i wypłukiwane z systemu. Cały proces oczyszczania odwróconej osmozy jest kontrolowany przez najnowocześniejszy komputer z czujnikami i elektrozaworami zapewniającymi jakość procesów oczyszczania wody. System czyści i przepłukuje membranę RO do naszego najwyższego poziomu jakości, a komputer wyświetli poziom zanieczyszczeń, aby zapewnić nam spokój ducha i pewność czystej wody. Systemy bez komputera nie mogą kontrolować jakości wody oczyszczonej do picia. Następnie oczyszczoną wodę przenosi się do zbiornika ciśnieniowego o pojemności 2,7 galona. Ten zbiornik zwykle wypełnia się w około 45 minut. Oczyszczona woda jest bezpiecznie zamknięta w pęcherzu z gumy butylowej, przy czym ciśnienie powietrza otacza pęcherz i zajmuje pozostałą objętość w zbiorniku.