Kim jesteśmy
Od roku 2009, ProEcoLife jest rodzinną firmą produkującą systemy filtracji wody. Unikalne i innowacyjne systemy filtracyjne zostały założone przez polskiego medalistę długodystansowego, Karola Dolegę, który szukał przełomowego sposobu na wyeliminowanie szkodliwych dodatków i zanieczyszczeń z zasobów wodnych. Wiara Karola w zdrową, czystą wodę doprowadziła ProEcoLife do uruchomienia systemu PEL75 i lepszej jakości życia każdego człowieka.
Kim jest, Karol Dolega?
Obecnie były sportowiec, zdobywca wielu medali sportowych, jest założycielem Pro ECO Life. Jego kariera sportowa pozwoliła mu zrozumieć znaczenie czystej i zdrowej wody dla organizmu.
Dlaczego My, Ponieważ…
  • Dostrzegamy potrzebę poprawy jakości życia naszych klientów
  • Preferujemy ekologiczny i zdrowy styl życia
  • Oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów
  • Jesteśmy EKO i dbamy o naszą planetę
Woman ProEcoLife

Co Oferujemy

Wiemy, jak ważna jest czysta woda dla ludzi. W obecnej erze wielkiego przemysłu nie zawsze jest możliwe zapewnienie dobrej jakości wody mieszkańcom miast i wiosek. Ze względów ekonomicznych stosowane są alternatywne rozwiązania wspomagające oczyszczanie wody w celu zaspokojenia ogromnego zapotrzebowania na wodę pitną, niestety nie jest to przyjazne rozwiązanie dla ludzkiego zdrowia. Stworzyliśmy zaawansowaną technologię oczyszczania i uzdatniania wody pitnej, której żadna inna metoda do tej pory nie dorówna. Nasze urządzenia mogą być używane wszędzie tam, gdzie jest woda i prąd.

Do codziennego użytku

W domu, pracy i podróży – pij tylko czystą i zdrową wodę. Nasze systemy filtrów do wody zapewnią ci komfort życia i dostarczą niezbędnych minerałów, których potrzebujesz każdego dnia.

Dla Biznesu

Masz własną firmę, restaurację, kawiarnię, hotel lub inną biznes? Zadbaj o jakość wody dla swoich klientów i pracowników, a na pewno zostaniesz doceniony.

Dla Domu

Każdy z nas wie, jak ważne jest zdrowie nasze i rodziny. Nie pozwól bliskim pić brudnej i bogatej w metale wody. Używaj do wszystkiego przefiltrowanej i zmineralizowanej wody.

Nasze Produkty

Zaawansowany system filtrów kontrolowany przez komputer z pompą oczyści wodę z metali ciężkich, chloru i innych nieprzyjaznych dla człowieka składników chemicznych, a następnie w naturalny sposób dostarczy jej minerały, abyś mógł cieszyć się smakiem czystej i zdrowej wody.

PROECOLIFE PEL75

System ProEcoLife PEL75 oczyszcza wodę, eliminując ilość rdzy i osadów, zapachów i chloru, ołowiu, bakterii i lotnych związków organicznych (LZO), w tym pestycydów i herbicydów. Nasz system oczyszczania wody w Twoim domu dostarczy Ci wspaniałej wody do picia, gotowania i przygotowywania napojów takich jak kawa, herbata czy soki. Zalecamy też używanie naszej wody do mycia i płukania wszystkich owoców, warzyw, mięs lub ryb, aby wyeliminować wszystkie żrące środki dezynfekujące wodę w wodzie z kranu.

System wodny Proecolife łączy w sobie wiele bardzo zaawansowanych technologii oraz precyzyjne filtry do usuwania zanieczyszczeń. Niektóre poszczególne etapy usuwają zanieczyszczenia skuteczniej niż większość konwencjonalnych filtrów. Inne elementy systemu energetyzują i remineralizują wodę, aby zapewnić 100% czystą zdrowa i świetnie smakującą wodę.

PEL75 System
Shower Filter
ProEcoLife 1
ProEcoLife 18
ProEcoLife 23
Shower Filters
ProEcoLife 3
ProEcoLife 21
ProEcoLife 25

Dystrybutorzy – Kliknij Tutaj, Aby Dowiedzieć Się Więcej.

WHOLE HOUSE BIG BLUE

ProEcoLife 2
ProEcoLife 6

Filtr na cały dom mieści duże wkłady filtracyjne. W zależności od rodzaju posiadanego wkładu filtracyjnego woda może przepływać przez filtr, a następnie wypływać lub może sięgać aż do dołu i przepływać w górę przez media we wkładzie. W obudowie można umieścić różne wkłady filtracyjne, w zależności od tego, co chcemy odfiltrować.

Te obudowy filtrów są używane do filtracji w punkcie wejścia (POE), zwykle w domach. Można je też stosować komercyjnie Możemy umieścić filtr osadowy, filtr węglowy lub filtr specjalny z żywicą jonowymienną lub mediami redukującymi arsen w obudowie filtra na cały dom.

ModelWH BB
RodzajSystem filtracji wody do oczyszczania wstępnego
1. etap20″ PP 5 wkład filtra mikronowego, niebieska lub biała obudowa filtra
2. etap20″ GAC wkład filtra kabronowego, niebieska lub biała obudowa filtra
3. etap20″ CTO wkład filtra węglowego, niebieska lub biała obudowa filtra
Obudowa filtraPodwójna obudowa filtra o-ring (U.S.A patent #5985143)
FDA zatwierdzony wykonany polipropylen
In / Out port3/4″, 1″, 1.5″
Ciśnieniomierz2.5″ Manometr gliceryny (opcjonalnie)
Standardowe wyposażenieDuży klucz do dużej niebieskiej obudowy
WspornikTyp wiszący
Ciśnienie wody zasilającej70 psi
Temperatura wody zasilającej4 ~ 38℃ / 40 ~ 100℉
Wymiary systemu(W) 62 x (D) 20 x (H) 71 cm OR 24.5″ x 7.88″ x 28″
Wymiary pakietu systemowego(W) 63 x (D) 21 x (H) 78 cm OR 24.8″ x 8.3″ x 30.7″

FILTR ALKALICZNY

Alkaline

Filtr alkaliczny zamienia kwaśną wodę RO w idealną alkaliczną wodę jonizowaną. Filtr alkaliczny po prostu oddaje minerały, takie jak jonizowany wapń, magnez, sód, potas, które zostały zabrane podczas oczyszczania wody. Powstała woda alkaliczna pomaga ciału utrzymać zdrowy poziom pH. Filtr alkaliczny jest skuteczny i daje wartość pH wody 7,8 ~ 8,5, co zapewnia idealnie zrównoważoną ph wodę alkaliczną i pomaga zminimalizować wahania pH twojego ciała. Zamienia również kwaśną wodę pitną w alkaliczną wodę jonową wapnia. Te naturalne jony wapnia, magnezu, sodu i potasu mogą być wchłaniane w 100% przez organizm. Jest łatwo wchłaniany w ciele, ponieważ ma strukturalnie mniejsze cząsteczki, które pomagają organizmowi pobrać więcej wody i uzupełnić szybko utraconą wodę.

FILTR MINERALNY

Mineral Filter

Filtr zmineralizowany ma doskonale zbilansowane proporcje minerałów niezbędnych do zdrowego rozwoju ludzkiego organizmu. Filtr zmineralizowany został zaprojektowany przez najlepszych specjalistów The Military Medical Academy w USA. Te formacje mineralne występują naturalnie, a my skutecznie usprawniamy ten proces, aby restrukturyzacja mogła nastąpić w odległości zaledwie 18 cali od wody, a nie ponad mil skał rzecznych na Ziemi. Woda jest wzbogacona o wszystkie niezbędne minerały, takie jak wapń, magnez, potas i sód. Codzienne wchłanianie minerałów w wodzie nie ma większego wpływu na funkcje fizjologiczne naszego organizmu, ale może być świetnym dodatkiem do regularnego dziennego spożycia minerałów z pokarmami stałymi i suplementami.

FILTR PODCZERWIENI

Infra-red filter

Wpływ promieni podczerwonych na nasze ludzkie ciało jest następujący: aktywuj cząsteczki wody w naszym ciele, poprawia poziom tlenu w naszym ciele, eliminuje inne odpady z ludzkiego ciała, poprawia funkcjonalność układu nerwowego, ogrzewa i eliminuje tłuszcze, chemikalia i toksyny z krwi, a zatem wygładza przepływ krwi. Promienie dalekiej podczerwieni (FIR) są częścią widma światła słonecznego, które jest niewidoczne gołym okiem. Długość fali dalekiej podczerwieni wynosi od 4 mikronów do 1000 mikronów. Ostatnie badania w dziedzinie biotechnologii wykazały, że promienie dalekiej podczerwieni odegrały ważną rolę w tworzeniu i wzroście wszystkich żywych organizmów. Z tego powodu te specyficzne promienie dalekiej podczerwieni nazywane są „promieniami biogenetycznymi”. Woda i białka są integralnymi częściami wszystkich żywych organizmów na Ziemi. Cząsteczki wody zawsze oscylują. Jeśli cząsteczki wody są narażone na działanie oscylacyjne o długości fali 8-10 mikronów (niektóre jako długość fali oscylacji molekularnej wody), „rezonans” zachodzi między tymi dwoma oscylacjami. Woda stanowi 70% masy ludzkiego ciała, a FIR jest w stanie aktywować, rewitalizować, reaktywować, rozwijać i wzmacniać różne narządy w naszym ciele, gdy jest wchłaniane.

FILTR SHUNGITE

Shungite Filter

Szungit jest to bardzo wyjątkowy kamien na świecie, a naturalny minerał zawiera fulereny, które są specjalnymi rodzajami molekularnej formy węgla. 9 października 1996 r. Królewska Szwedzka Akademia Nauk postanowiła przyznać Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii profesorowi Robertowi F. Curlowi, Jr., profesorowi Sir Haroldowi W. Kroto i profesorowi Richardowi E. Malmleyowi za odkrycie Fullerenenow. Woda szungitowa pomaga przy różnych chorobach: poprawia się ogólna kondycja i usuwa się ciśnienie nerwowe. Łatwiej jest również uzyskać stałą remisję niektórych przewlekłych chorób przewodu żołądkowo-jelitowego, wątroby, nerek i procesów metabolicznych. Za pomocą wody Shungitowej można wyleczyć o wiele łatwiej choroby skory, a także zmniejsza wypadanie włosów. Włosy są sprężyste i wyglądają zdrowo, skóra twarzy się odmładza, zmarszczki się wygładzają, i przywraca elastyczność skóry. Najważniejsze dla nas, żyjących w ciągłym stresie, wysiłku i niesprzyjających warunkach ekologicznych, są właściwości regeneracyjne Shungitu, które przywracają witalność u ludzi. Woda szungitowa pomaga złagodzić bóle głowy, bóle pleców, reumatyzm, usuwa stany neuronalne, normalizuje sen, stabilizuje ciśnienie krwi, oczyszcza drogi oddechowe i zwiększa aktywność.

FILTR CHLORU

Chlorine Filter

Filtry węglowe wykorzystują granulowany aktywowany węgiel kokosowy o powierzchni absorpcji setek stóp kwadratowych, co pomaga poprawić smak i zapach wody. Udowodniono, że filtry z GAC lub granulowanym węglem aktywnym usuwają chemikalia, takie jak chlor lub siarkowodór, które mogą powodować zapach wody jak zgniłe jaja. Aktywowany węgiel zatrzymuje i absorbuje szkodliwe zanieczyszczenia, takie jak chlor. Kiedy chlor dostaje się do organizmu w wyniku oddychania, połykania lub kontaktu ze skórą, reaguje z wodą, wytwarzając kwasy, które są żrące i uszkadzają komórki w ciele. Naukowcy twierdzą, że te zmiany w naszych komórkach mogą odgrywać ogromną rolę w wywoływaniu raka, szczególnie raka pęcherza moczowego. Zastosowanie filtra GAC usuwa szkodliwy chlor z wody pitnej.

FILTROWANIE I ETAPY

W drugim i trzecim etapie woda jest tłoczona przez wysokowydajny filtr węglowy z łupin orzecha kokosowego, w którym specjalistyczny węgiel skutecznie pochłania chlor, chloraminy, pestycydy, radon, złe smaki, zapachy i inne szkodliwe organiczne substancje chemiczne i zanieczyszczenia. Ta wstępnie przefiltrowana woda jest teraz oczyszczana z cząstek uszkadzających błonę i substancji chemicznych. Stopnie 1, 2 i 3 chronią membranę RO (odwróconą osmozę) przed szkodliwym uszkodzeniem. Następna woda jest tłoczona przez pompę o wysokiej wydajności – ta pompa zwiększy wydajność filtracji i obniży odprowadzanie ścieków, dzięki czemu ten system będzie najbardziej wydajnym systemem odwróconej osmozy.

ODWRÓCONA MEMBRANA OSMOZY

W naszym systemie wstępnie przefiltrowana woda przechodzi przez cienkowarstwowy moduł membrany do odwróconej osmozy (RO), w którym cząsteczki czystej wody są oddzielane, pozostawiając sole, bakterie, wirusy i inne zanieczyszczenia sa izolowane i wypłukiwane z systemu. Cały proces oczyszczania odwróconej osmozy jest kontrolowany przez najnowocześniejszy komputer z czujnikami i elektrozaworami zapewniającymi jakość procesów oczyszczania wody. System czyści i przepłukuje membranę RO do naszego najwyższego poziomu jakości, a komputer wyświetli poziom zanieczyszczeń, aby zapewnić nam spokój ducha i pewność czystej wody. Systemy bez komputera nie mogą kontrolować jakości wody oczyszczonej do picia. Następnie oczyszczoną wodę przenosi się do zbiornika ciśnieniowego o pojemności 2,7 galona. Ten zbiornik zwykle wypełnia się w około 45 minut. Oczyszczona woda jest bezpiecznie zamknięta w pęcherzu z gumy butylowej, przy czym ciśnienie powietrza otacza pęcherz i zajmuje pozostałą objętość w zbiorniku.

pytania?

Czy chcesz, abyśmy bezpłatnie przetestowali czystość wody w twoim domu lub firmie? Nie ma problemu!

Ostatnie wpisy Z Bloga
Bądź na bieżąco z naszymi wiadomościami, czytaj nasze wskazówki i fakty z naszej pracy.
Obserwuj nas w mediach społecznościowych i publikuj swoje komentarze na naszym blogu.
Subskrybuj nasz Blog
Bądź na Bieżąco

* Data will be encrypted
Andrei Petrov
ANDREI PETROV
LIFE TIME
Trener Fitness

Jako osobisty trener sieci siłowni jestem wyjątkowo wybredny w kwestii tego, co spożywam i na co pozwalam mojemu ciału. Korzystam z systemu ProEcoLife od kilku miesięcy i zauważyłem OGROMNĄ różnicę w tym, jak jestem nawodniony i jak się czuję. To jedyna woda, którą piję, aby uzupełnić w minerały i nawodnić moje ciało!

Barry Wright
BARR WRIGHT
Z Chicago

Wreszcie prawdziwie czysta woda, która gasi moje pragnienie przez cały dzień. Możesz poczuć różnicę – nigdy nie wrócę do zwykłej miejskiej wody!

mom
SARAH DAVIS
Sczęśliwa Mama

Ta woda jest o wiele lepsza zdrowsza dla mojej rodziny i myje wszystko znacznie lepiej! Bardzo polecam ten system!

$250
Otrzymaj $250 na wymianę filtrów
za 5 poleceń do twoich znajomych
MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ
Pro Eco Life
7109 W Higgins Ave
Chicago, IL 60656, USA
Godziny Pracy
Pn – Pt: 10:00 AM – 5:00 PM
Sob – Nied: Zamknięte
Phone: +1 312.889.8888

    Call Now Button