Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Oak Lawn Pure Water Tip 3
Aby zapobiec odwodnieniu, do którego może doprowadzić picie świątecznych drinków i koktajli, przed snem wypij dodatkową szklankę wody.

Bez względu na Twoje osobiste przekonania lub kulturowe, przygotowania do Świąt w grudniu mogą nieść ze sobą wiele radości. Dzięki dekoracjom, ucztom i przyjęciom świątecznym jest tyle rzeczy do zrobienia i możliwości do bycia wdzięcznym.

Jednym z ulubionych zajęć, na które można sobie w tym czasie pozwolić, są wszystkie małe okazyjne koktajle i drinki. Dzięki kreatywnym umysłom wymyślającym przepisy, które są z natury awangardowe i pełne dzikich kolorów i smaków, istnieje wiele różnych połączeń smakowych do wyboru, zarówno z alkoholem, jak i bez niego. Świetnym sposobem na zwalczanie wszelkich skutków ubocznych alkoholowego upojenia, które mogą się pojawić następnego dnia, jest wypicie dodatkowej szklanki wody przed snem – takie rozwiązanie po prostu pomaga wypłukać alkohol z organizmu.

Alkohol odwadnia nasze ciała, więc doskonałym sposobem, aby tego uniknąć, jest częste picie wody przez cały wieczór. Jeśli masz kieliszek wina lub koktajl, zaraz po nim wypij szklankę wody. Pijąc wodę wieczorami, jesteś nawodniony i pomagasz swojemu ciału lepiej radzić sobie alkoholem. Możesz również jeść produkty na bazie wody, aby uzyskać podobny efekt. Ogórki, arbuz, pomidory, seler, kantalupa, brzoskwinie itp. To bogate w wodę produkty spożywcze, które mogą pomóc w uniknięciu odwodnienia organizmu.

Wprowadzając picie wody do swoich codziennych nawyków i zwyczajów oraz wypijając szklankę wody przed snem, unikniesz skutków ubocznych, które mógłbyś odczuwać po wypiciu alkoholu, a jednocześnie zachowasz świetne samopoczucie przez całe wakacje!

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Comments (1)

Sukces polega na tym, ze zdobywa sie to co sie chcialo. Szczescie polega na tym, ze podoba sie to co sie ma. E.G.

Zostaw komentarz