Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Chicago Pure Water Tip 2
Jeśli siedzisz przez długi czas, zwłaszcza w pracy, zostaw filiżankę lub szklankę wody w widocznym miejscu na biurku jako stałe przypomnienie!

Potrzebujemy wody, aby przetrwać i osiągać najwyższe poziomy, ale, szczerze mówiąc, większość z nas ma trudności z piciem tyle, ile powinniśmy. Nie jest to spowodowane lenistwem, ale faktem, że świat jest gorączkowym miejscem, a nasze harmonogramy mogą przytłoczyć nasze myśli i skupić naszą uwagę. Wiemy, że musimy pić więcej wody, ale rozpraszają nas zajęcia pozalekcyjne, priorytety pracy i bieganie do następnej imprezy towarzyskiej.

Jak więc sobie przypomnieć, żeby pić więcej wody?

Oczywiście wiek smartfonów przynosi nam alarmy, które możemy ustawić, i codzienne przypomnienia, które możemy wprowadzić do naszych kalendarzy. Istnieją nawet aplikacje służące do śledzenia zużycia wody i jej zwiększania. Chociaż technologia to miły luksus, istnieje o wiele prostszy sposób, aby sobie przypomnieć.

Położyć przed naszymi oczami?

Szczerze. Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie „poza zasięgiem wzroku, poza zasięgiem umysłu”? Często zapominamy o rzeczach, dopóki nie zostaną nam bezpośrednio przedstawione. Trzymając butelkę lub szklankę wody na biurku, bardziej prawdopodobne jest, że ją wypijesz. Trzymaj kubek lub butelkę wody zawsze na widoku i na stanowisku pracy. Jeśli jesteś w drodze, pamiętaj o przechowywaniu butelki z wodą wielokrotnego użytku w torbie, aby nie było usprawiedliwienia.

To samo dotyczy podróżowania pojazdem. Powinieneś trzymać butelkę z wodą w uchwycie na kubek i popijać, stojąc w korku. Będziesz czuć się znacznie bardziej odświeżony i znacznie mniej zmęczony, jeśli utrzymasz swój organizm na wyższym poziomie i twoje ciało będzie odżywione.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz