Pro ECO Life Blog


You will find a lot of interesting and useful knowledge which we would like to share with pleasure.
Useful tips, curiosities from our work, news, and much more.

ProEcoLife Christmas Tree Watering Tips

Czysta woda przynosi korzyści nie tylko nam, ale wszystkim żywym istotom na tej planecie. Zwierzęta i rośliny odżywiają się i obserwują podobne korzyści, które osiągamy, absorbując czystą wodę do ich systemów. Choinka twojej rodziny nie jest inna.

Wielu uważa, że ​​nie ma nic bardziej świątecznego niż przyniesienie do domu prawdziwego wiecznie zielonego drzewa. Zapach, odczucie, wygląd tradycyjnego święta często powodują, że zapominamy, że to drzewo nadal wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Oto kilka wskazówek, dzięki którym Twoje drzewo pozostanie nawodnione i świeże podczas świąt.

Wytnij jeszcze raz:

Zanim przyniesiesz drzewo do domu, odetnij pień co najmniej cal od dołu. Powinieneś to zrobić, nawet jeśli sam wyszedłeś i wyciąłeś drzewo. Cięcie go ponownie otwiera pień drzewa, aby mógł pić wodę.

Woda na miejscu:

Po wykonaniu drugiego cięcia i ustawieniu drzewa na stojaku, natychmiast je podlej. Używaj ciepłej wody w swoim drzewostanie. Pamiętaj, aby kupić wystarczająco duży stojak, który może pomieścić co najmniej jeden galon świeżej wody.

Brak ciepła:

Wybierając miejsce na postawienie choinki w domu, upewnij się, że nie znajduje się w pobliżu źródeł ciepła. Kominki, piece na drewno, telewizory, komputery, rejestry itp. Faktycznie przyspieszają parowanie i utratę wilgoci dla twojego drzewa. Trzymanie drzewa w pobliżu jakiegokolwiek otwartego źródła ognia lub przedmiotu, który może działać nieprawidłowo i wywołać iskrę lub wydzielać przerażające poziomy ciepła, może spowodować zapalenie się gałęzi suchego drzewa. Działaj bezpiecznie i upewnij się, że twoje drzewo jest z dala od wszystkich potencjalnych zagrożeń.

Codzienna kontrola:

Pamiętaj, aby codziennie sprawdzać poziom wody w drzewie. Nigdy nie pozwól, aby poziom wody spadł poniżej cięcia na pniu, ponieważ pień drzewa zostanie ponownie uszczelniony i nie będzie mógł spożywać wody. Choinki mają tendencję do pobierania dużej ilości wody i mogą zużywać nawet dwa galony wody, gdy po raz pierwszy umieścisz je na stojaku. Jeśli masz problemy z pamięcią o regularnym sprawdzaniu, zrób tabelę i poproś kogoś, aby sprawdzał każdego dnia i obserwował poziom wody. Możesz nawet zrobić z tego grę ze swoją rodziną!

Czysta woda:

Badania wykazały, że drzewa potrzebują czystej wody, tak jak my. Dodatki, zanieczyszczenia i inne substancje dodawane do wody mogą faktycznie powodować zmniejszenie retencji wody, co może zwiększyć utratę igieł. Aby Twoje drzewo było zdrowe, mocne, a nawet gotowe do ponownego sadzenia po wakacjach, używaj wody, która została przefiltrowana przez proces destylacji lub odwróconej osmozy, jak system Pel75 firmy ProEcoLife. Dając swojemu drzewu najczystszą dostępną wodę, zwiększasz tylko jego szansę na przeżycie.

Święta tuż za rogiem, być może już opiekujesz się choinką. Nigdy nie jest za późno, aby poprawić wodę dostarczaną do twojego drzewa, a nawet możesz zapisać te wskazówki na przyszły rok. Pomagając Twojemu drzewu zachować zdrowie, Ty i Twoja rodzina możecie cieszyć się nim w całej jego jasnej zieleni przez cały bożonarodzeniowy okres.

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Comments (3)

Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Krytykuj przyjaciela w cztery oczy, a chwal zawsze przy swiadkach i podwladnych. Leonardo da Vinci & Tm.

Zostaw komentarz