Pro ECO Life Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Pure Water Tips
Aby w pełni odżywić ciało, pij płyny na bazie wody z każdym posiłkiem.

Choć możesz rozumieć, jak ważne jest picie czystej wody, która nie zawiera zanieczyszczeń, to absolutnie jest niezbędne, aby przyjmować wystarczającą ilość wody każdego dnia. Wszyscy jesteśmy chceny, aby nasze harmonogramy i obowiązki przejęły kontrolę nad naszym dniem, lecz nasze ciała potrzebują wystarczającego nawodnienia, aby poruszać się z maksymalną wydajnością. Brak uzupełnienia komórek może prowadzić do bólów głowy, letargu, osłabienia mięśni i wielu innych problemów.

W jaki sposób upewnić się, że spożywamy wystarczającą ilość wody, aby nawodnić nasz organizm?

Po pierwsze, upewnij się, że każdym posiłku lub przekąsce towarzyszy woda lub napój na bazie wody, taki jak mleko lub sok. Co najmniej powinieneś przyjmować od 8 do 10 szklanek wody dziennie. Możesz nawet zwiększyć ilość spożywanego pokarmu poprzez spożywanie produktów z dużą ilością wody. Wiele produktów spożywczych, takich jak melony, pomidory i buliony, ma wysoką zawartość wody.

Innym ważnym czynnikiem, który przeoczamy, jest picie wody PRZED
pragnieniem. Pragnienie jest sposobem, w jaki twoje ciało mówi: „Cześć – jestem już odwodniony!” więc najlepiej w ogóle unikać pragnienia. Kolor moczu jest ogromnym wskaźnikiem ilości wody potrzebnej do picia. Powinien być bardzo bladożółty. Jeśli zauważysz, że jest to znacznie ciemniejszy odcień żółtego, oznacza to, że po prostu nie jesteś wystarczająco nawodniony.

Nabierz nawyku noszenia ze sobą butelki z wodą. Chociaż jest to szczególnie dobre podczas uprawiania sportu lub wyczerpujących treningów, powinieneś mieć go pod ręką, nawet gdy załatwiasz inne sprawy. Uważaj na napoje zawierające kofeinę (kawa, herbata i podobne), pija naprzemiennie z wodą, spożywając je przez cały dzień. Na przykład, jeśli pijesz kawę na śniadanie, następny kubek kawy poprzedź kubkiem wody.

Wprowadzając kilka drobnych poprawek w spożywaniu wody, jesteś na dobrej drodze do utrzymania ciała w pełni nawodnionego i zdrowego!

Masz pytania dotyczące tego, jak działa nasz system filtracji? Skontaktuj się z ProEcoLife już dziś pod numerem 312.889.8888, aby porozmawiać z naszym niesamowitym personelem!

Posty powiązane

Zostaw komentarz